Misja

Telekomunikacja Cyfrowa sp. z o. o. powstała w celu dostarczania klientom rozwiązań z użyciem najnowszych technologii utrzymując prostotę oraz wygodę użytkowania. Dzięki cyfryzacji możliwe jest posiadanie telefonu domowego, który można nosić przy sobie w domu, na podwórku oraz nawet w pobliskim sklepie. Cyfryzacja to naturalny postęp. Jesteśmy przekonani, że każdy powinien mieć możliwość korzystania z dobrodziejstw cyfryzacji. Najpierw nastąpiła cyfryzacja telewizji w Polsce, teraz czas na telekomunikację. Nie trzeba zmieniać numeru. Oferujemy przeniesienie numeru od obecnego operatora do nas.

Telekomunikacja Cyfrowa to nowa jakość i Twoja droga do cyfryzacji.

W szybko rozwijającym się świecie musimy się do niego dostosowywać. Często sprawia nam to problem z powodu przyzwyczajeń. Kiedy następowała cyfryzacja telewizji publicznej, wiele osób martwiło się, że nie podoła obsłudze nowych urządzeń. Niektórzy zastanawiali się po co ta cała cyfryzacja, skoro telewizja działa jak należy. Na całe szczęście obsługa nowoczesnych urządzeń nie jest taka skomplikowana, a w telewizorze jest więcej kanałów.

Teraz czas na cyfryzację telefonu! Teraz będzie jeszcze łatwiej! Obsługa nowoczesnego telefonu będzie tak prosta jak starego, nowy abonament będzie niższy od poprzedniego, a co najlepsze – nowy telefon nie będzie miał kabla.

Będzie można włożyć go do kieszeni i nosić ze sobą po domu, na podwórku, a nawet w sklepie niedaleko domu. Wszystko to oczywiście bez zmiany numeru. Numer domowy zostaje cały czas ten sam. Po raz kolejny nowa technologia przychodzi ułatwić wszystkim życie.

Nie ma czego się obawiać. Sprawdź!